Miło nam poinformować, że do tegorocznej akcji zakwalifikowane zostały następujące placówki:

• Świetlica środowiskowa „Muchomorki”
  • Świetlica Profilaktyczno – Wychowawcza „MACIEJKI”
  • Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Srokowie
  • Pasłęckie Stowarzyszenie Pomocy Rodzinie
  • Świetlica wiejska w Mintach
  • Stowarzyszenie Rodzin Zastępczych „Gorczański Promyk”
  • Świetlica Środowiskowa w Kobiórze
  • Świetlica środowiskowa PRZYJAŹŃ w Krzczonowicach
  • Rodzinny Dom Dziecka „Jak Nie My To Kto”
  • Specjalistyczna Placówka Wsparcia Dziennego dla Dzieci z Rodzin Alkoholowych z Puław

Niebawem skontaktujemy się z placówkami celem dokonania wszelkich formalności.

HARMONOGRAM AKCJI „WYPEŁNIJ PLECAK 2017”
Data Zadanie
5.06.2017 Nabór placówek i firm
19.06.2017 Koniec przyjmowania zgłoszeń
22.06.2017 Ogłoszenie placówek zakwalifikowanych
30.06.2017 Termin nadsyłania list dzieci z opisem oraz podpisanego regulaminu
1-14.07.2017 Rozdanie plecaków firmom do wypełnienia
do 25.08.2017 Przekazanie do Fundacji lub placówek wypełnionych plecaków
28.08-01.09.2017 Odbiór plecaków z siedziby Fundacji
01.09.2017 Termin nadsyłania kartek z podziękowaniami od dzieci
Informacja archiwalna.

Zgłoś placówkę do akcji „Wypełnij plecak”.

Jeśli pracujesz w miejscu, które daje wsparcie i opiekę dzieciom w trudnej sytuacji materialnej i szukasz dla nich wsparcia, to ta akcja jest dla Ciebie. Pomagamy w przygotowaniu wyprawek szkolnych dla dzieci w wieku 6-18 lat. Mogą się do nas zgłosić Świetlice środowiskowe, wiejskie, socjoterapeutyczne; Fundacje, Stowarzyszenia, Szkoły, Ośrodki Pomocy Społecznej i Parafie. Ważne jest dla nas, aby dotrzeć do tych dzieci, których rodzice nie są w stanie sami poradzić sobie z zakupem i przygotowaniem wszystkich potrzebnych do szkoły przedmiotów. Nie zwracamy uwagi na kryteria dochodowe. Wierzymy, że to Państwo znając potrzeby i sytuację swoich podopiecznych wybieracie tych, którzy tej pomocy potrzebują i którzy ją dobrze wykorzystają.

Po zakwalifikowaniu się do naszej akcji, każde zgłoszone dziecko otrzyma plecak z przyborami szkolnymi. Każda wyprawka będzie indywidualna i dopasowana do upodobań dziecka. Każdy plecak wypełniają konkretni ludzie, którzy poza wypełnieniem plecaka, wkładają w jego przygotowanie swoje serce i dobre myśli.

Chętnych zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami i do wypełnienia formularza zgłoszeniowego:

Termin nadsyłania zgłoszeń minął.
Formularz został wyłączony.
[contact-form-7 404 "Not Found"]
Regulamin akcji „Wypełnij plecak”