Fundacja Przyjaciółka wraz ze swoim fundatorem – Wydawnictwem Edipresse Polska zorganizowali Dzień dziecka dla pracowników wydawnictwa. Tego dnia można było poczuć swoje wewnętrzne dziecko i dać upust dziecięcym fantazjom. Na łasuchów czekał słodki poczęstunek – przepyszne bezy z kremem i owocami, dla fanów czekolady zorganizowaliśmy kurs jej produkcji, podobnie dla fanów pachnących mydełek. Można było wziąć udział w warsztatach z robienia make-upu oraz zjeść przepyszne gofry z dodatkami.

Przy okazji Dnia dziecka zorganizowaliśmy także wśród pracowników konkurs na zdjęcie z dzieciństwa. Zwycięzcy otrzymają piękne misie Smiki ufundowane przez Smyka, za które serdecznie dziękujemy. Pozostałe niebawem trafią do dzieci – podopiecznych Fundacji Przyjaciółka

Bardzo dziękujemy firmie Smyk za ufundowanie misiów.