Pomóż dzieciom z radością rozpocząć rok szkolny! Zgłoś firmę do akcji „Wypełnij plecak”.

Koniec wakacji to czas bardzo trudny dla wielu rodzin. Zakup podręczników, plecaków, przyborów szkolnych, nowych ciuchów, opłacenie składek i różnych innych wydatków spędza sen z oczu nie jednemu rodzicowi. Wiele rodzin otrzymuje pomoc z Ośrodków Pomocy Społecznej, z programu 500+, z Fundacji i Stowarzyszeń. Niestety jednak istnieje jeszcze cała grupa ludzi, którzy z różnych przyczyn wsparcia nie otrzymują, a bardzo go potrzebują. Bardzo często są to właśnie te rodziny, które pracują, starają się zapewnić dzieciom odpowiednie warunki mieszkaniowe, dbają o ich rozwój i wykształcenie, ale nie dają rady. Niejednokrotnie są to samotni rodzice, rodziny, które walczą z chorobami i niepełnosprawności. Rodziny, które zwątpiły, że dadzą radę.

Poprzez naszą akcję pomagamy dzieciom uwierzyć, że szkoła to miejsce przyjazne dzieciom, że nauka to przyjemność, że mogą cieszyć się nią, tak jak ich koledzy i koleżanki.

Zapraszamy firmy, które chciałyby wspomóc nas w czynieniu Świata trochę lepszym miejscem. Zapraszamy firmy, których pracownicy chcą raz w roku przeistoczyć się w dobrego duszka, który dla nieznanego dziecka przygotuje SZKOLNĄ NIESPODZIANKĘ.

Chętnych zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami i do wypełmnienia formularza zgłoszeniowego:

HARMONOGRAM AKCJI „WYPEŁNIJ PLECAK 2017”
Data Zadanie
5.06.2017 Nabór placówek i firm
19.06.2017 Koniec przyjmowania zgłoszeń
22.06.2017 Ogłoszenie placówek zakwalifikowanych
30.06.2017 Termin nadsyłania list dzieci z opisem oraz podpisanego regulaminu
1-14.07.2017 Rozdanie plecaków firmom do wypełnienia
do 25.08.2017 Przekazanie do Fundacji lub placówek wypełnionych plecaków
28.08-01.09.2017 Odbiór plecaków z siedziby Fundacji
01.09.2017 Termin nadsyłania kartek z podziękowaniami od dzieci
Instrukcja akcji „Wypełnij plecak”
Wyprawka dla ucznia

Kwota

Każdy wie jak ważna jest nauka. Aby umilić ją dzieciom najbiedniejszym chcemy podarować im kolorowe przybory szkolne, plecaki i zeszyty, aby mogli cieszyć się szkołą tak jak inne dzieci.
Wpłaciliście już: 0 zł
[contact-form-7 404 "Not Found"]