Pomóż dzieciom z radością rozpocząć rok szkolny! Zgłoś firmę do akcji „Wypełnij plecak”.

W tym toku nasza akcja całkowicie zmienia swoje oblicze. Ponieważ został uruchomiony program „Dobry Start” i każda rodzina otrzyma wsparcie finansowe na przygotowanie wyprawki szkolnej, my siewaliśmy swoje działania tam, gdzie są bardziej potrzebne. Chcemy wypełnione plecaki podarować dzieciom i osobom niepełnosprawnym intelektualnie. Zamiast przyborów szkolnych każde dziecko otrzyma pomoce w nauce i rozwoju nowych umiejętności. Borykanie się z niepełnosprawnością wiąże się z ciągłymi ćwiczeniami, powtarzaniem na okrągło tych samych zadań i monotonnych czynności. My możemy to zmienić. Kolorowe pomoce naukowe, pięknie wydane gry edukacyjne i zabawki wspierające rozwój sprawią, że nauka stanie się przyjemnością, a niepełnosprawne dzieci i osoby dorosłe będą miały nowy zapał do nauki i osiągną sukcesy na miarę swojego rozwoju.

Poprzez naszą akcję pomagamy dzieciom uwierzyć, że szkoła to miejsce przyjazne dzieciom, że nauka to przyjemność, że mogą cieszyć się nią, tak jak ich koledzy i koleżanki.

Zapraszamy firmy, które chciałyby wspomóc nas w czynieniu Świata trochę lepszym miejscem. Zapraszamy firmy, których pracownicy chcą raz w roku przeistoczyć się w dobrego duszka, który dla nieznanego dziecka przygotuje SZKOLNĄ NIESPODZIANKĘ.

Chętnych zachęcamy do zapoznania się z poniższymi dokumentami i do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

HARMONOGRAM AKCJI „WYPEŁNIJ PLECAK 2018”
Data Zadanie
18.06.2018 Nabór placówek i firm
25.06.2018 Koniec przyjmowania zgłoszeń